220 грн.

Смуга металева зі сталі Х12

Продаємо смуги металеві по сталі Х12
41х160х500мм
41х160х400мм
30х210х500мм
50х400мм та інші розміри та сорти сталей.
Сталь Х12 інструментальна штампова використовують для виробництва штампів холодної експлуатації з підвищеною стійкістю до стирання, не схильних до сильних навантажень/ударів. А також з даного сплаву виготовляють формувальні/згинальні штампи, волочильні дошки, кузовні штампи (складні секції) та ін.
Незважаючи на те, що сталь була створена для виробництва штампованого холодним методом інструменту (пили, ножі для деревообробки, фрези), сфера її застосування сьогодні істотно розширена.
Відмінні характеристики сталі Х12 забезпечують її затребуваність у різних галузях промисловості. Незамінна вона при виробництві холодних штампів (включаючи згинальні, просічні та формувальні), до яких пред'являються великі вимоги до високої стійкості до стирання (але не схильні при експлуатації до сильних ударів і поштовхів).
Сталь підходить для виготовлення волочильних дощок, фільтрів для калібрування прутків під накатку різьблення, складних за конфігурацією секцій кузовних штампів, штампування робочих елементів електричних машин, апаратів та ін.
Можливе відправлення по всіх регіонах України перевізниками.
Також у наявності великий асортимент металопрокату - чорного, нержавіючого, кольорового, спецсталів; асортимент сіток та дроту; будівельних матеріалів, залізобетонних виробів та ін.

ID: 1113019
Создано: 22/02/2022

Зарегистрирован 29/09/2015
Активность 2 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления